Saran Radyolar

Saran Holding’in yayın ayağını oluşturan, Türkiye’nin öncü ve lider yayıncılık kuruluşlarından olan Saran Radyolar Grubu, bünyesinde hizmet veren dört radyo kanalıyla her gün milyonlarca kişi tarafından dinlenmektedir. Radyospor, Radyo Trafik, Radyo Müzik ve Radyo Slow Time ile Türkiye’nin en çok dinlenen yayıncılık kuruluşları arasında yer alan Saran Radyoları, tematik yayın içeriğiyle de gündelik hayatın her alanında dinleyicilerine ulaşmaktadır.

saran-yayincilik-radyo-muzik-tab

Türkiye’nin ilk spor radyosu olan Radyospor, 15 Mayıs 2005 tarihinde Saran Holding bünyesinde yayınlarına başlamıştır. Türkiye’nin 15 merkezinde yayın yapan Radyospor, futbol başta olmak üzere, dinleyicilerine sporun her dalından verdiği haberlerle alanında en çok dinlenen radyo olmuştur.
Önde gelen spor yazarları ve radyo programcılarının yer aldığı Radyospor’da, temsilcilerimizin UEFA Avrupa Ligi, Şampiyonlar Ligi ve milli takımımızın tüm maçları canlı olarak yayınlanmaktadır.
Geniş yayın ağıyla dinleyicilerine ulaşan Radyospor, futbolun yanı sıra basketbol, voleybol, motor sporları ve diğer spor branşlarıyla ilgili özel programlarla sporseverlerin en çok takip ettiği radyo kanalıdır. Ayrıca büyük kitleleri peşinden sürükleyen TJK At Yarışları da Radyospor’dan canlı olarak yayınlanmaktadır. Radyospor, Türkiye’de spor haberciliği konusunda önemli referanslardan biridir. Ajanspress verilerine göre 2013 yılında ulusal basında Radyospor’un 2000’in üzerinde haberi yayımlanmıştır. Radyospor dinleyicileri, internet sitesinden özel haberleri, podcast bölümünden kaçırdıkları programları ve 24 saat canlı yayını kesintisiz olarak dinleyebilmektedir. Radyospor teknolojiyi de yakından takip ederek yayınlarını iPhone ve Nokia cep telefonlarına özel uygulamayla tüm dünyaya ulaştırmaktadır. Ayrıca radyospor.com internet sitesinden Radyospor yayınları görüntülü olarak da dinleyicilere aktarılmaktadır. Radyospor, KMG Radyo Araştırması tarafından ölçümlenmektedir.

radyospor

saran-yayincilik-radyo-trafik-tab

Artık bir trafik radyosu var!

104.2 Radyo Trafik

Saran Holding bünyesinde faaliyet gösteren ve Türkiye’nin trafik temalı ilk ve tek radyosu olan Radyo Trafik, sayıları 25 bine ulaşan gönüllü trafik muhabirleri ve dinleyenlerin telefonla aktardığı anlık bilgilerle, İstanbullular’a trafikte kolaylık sağlamaktadır. Radyo Trafik, 2013 yılında Ankara’da da yayına başlamıştır.
Radyo Trafik, anlık trafik bilgisini en doğru ve hızlı şekilde aktararak, kazalar, araç arızaları, yol çalışmaları, yoğunluk bilgisinin yanı sıra alternatif yol önerilerinin duyurulmasıyla da dinleyicilerine fayda sağlamaktadır. Radyo Trafik’in anlık trafik bilgilerini paylaşan, kayıtlı 25 bine yakın gönüllü muhabiri vardır.
Radyo Trafik, “Temiz Trafik” bilincini yaygınlaştırmak ve özendirmek amacıyla, trafik kurallarını da yayın esnasında sıklıkla hatırlatarak, düzenlediği sosyal kampanyalarla kural ihlallerinin ortaya çıkaracağı olumsuz sonuçlara dikkat çekmeye devam etmektedir.
Yol bilgisi ve kaliteli müzik yayınıyla birlikte kentte elektrik ya da su kesintisi, önemli asayiş olayları, belediyelerin çalışmaları ve kültür sanat etkinliklerini de takip eden Radyo Trafik, yayın hayatına başladığı günden beri şehrin gündelik hayat akışını yayınlarına taşıyarak, İstanbul ve Ankara halkının referans aldığı bir radyo kanalı konumuna gelmiştir.

radyotrafik

saran-yayincilik-radyo-muzik-tab2

Burada müzik konuşur.

Saran Holding bünyesinde faaliyet gösteren Radyo Müzik, Türkiye genelinde 32 merkezde yayın yaparak, Türkiye’nin en geniş yayın ağına sahip özel radyo kanalıdır. 6 Ocak 2013 tarihinde yayın hayatına başlayan Radyo Müzik aynı zamanda Türkiye’nin en genç ulusal radyosudur.

“Burada Müzik Konuşur” sloganıyla 32 merkezde yayın yapan Radyo Müzik, yayınlarında Türk pop müziğinin hit şarkılarına yer vermektedir. Dinleyicilerine gün boyu, enerji ve eğlence sunan Radyo Müzik, Tükçe hit müziğin değişmez adresidir.

Radyo Müzik, KMG Radyo Araştırması tarafından ölçümlenmektedir.

radyomuzik

saran-yayincilik-slowtime-tab

Kalbinin sesi, aşk şarkılarının adresi…

Saran Holding’in ulusal radyo kanallarından biri olan Slow Time, tüm zamanların en sevilen Türkçe aşk şarkılarını “Kalbinin Sesi” sloganı ile dinleyicilerine ulaştırmaktadır. Slow Time, müzik sektörünün önde gelen isimlerinin de görüşleri alınarak hazırlanan özel listelerin yanı sıra, net ve kısa anonslarıyla sakinlik ve sadelik arayan müzikseverlere hitap etmektedir.

Tüm zamanların en iyi slow şarkılarını yayınlayan Radyo Slow Time, dinleyicilerine en güzel aşk şarkılarını ulaştırmaktadır. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Slow Time slowtime.com.tr’den, Turksat 3A uydusundan, D-Smart 540.kanaldan, ayrıca iPhone ve Nokia cep telefonlarına özel uygulamalar üzerinden dinlenmektedir.

Radyo Slow Time, KMG Radyo Araştırması tarafından ölçümlenmektedir.

slowtime2

Top