Saran Holding’in radyo yayın ayağını oluşturan, ülkemizin öncü ve lider yayıncılık kuruluşlarından birisi olan Saran Radyolar Grubu; bünyesindeki Radyospor, Radyo Trafik, Radyo Müzik ve Radyo Slow Time ile her gün milyonlarca kişiye ulaşmaktadır. Grup, tematik yayın içeriklerine sahip radyo kanallarıyla farklı ilgi alanlarına sahip dinleyicilere ulaşabilmenin ve farklı gereksinimleri giderebilmenin mutluluğunu yaşamaktadır.

  • Radyospor
  • Radyo Trafik
  • Slow Time

Türkiye'nin ilk spor radyosu.

Ulusal yayın ağına sahip olan Radyo Spor, 2007 yılından itibaren zirvedeki yerini koruyor.  Gündemi belirleyen kaliteli içeriği ile haberlerde en çok referans gösterilen yayıncı olma özelliğiyle hem yurtiçinde hem de yurtdışında önde gelen yayın kuruluşları tarafından yakından takip ediliyor.

Yayın akışının tamamını spor programları ve canlı spor yayınlarına ayırıyor. 07 – 24 saatleri arasında canlı yayınla sporun her dalından haber veren Radyo Spor, internet sitesi www.radyospor.com’da ve tüm işletim sistemleri ile uyumlu mobil aplikasyonunda her an güncellenen içeriğiyle doğru ve tarafsız haber arayanlara geniş bir alternatif sunuyor.
 

Türkiye’nin ilk trafik radyosu Radyo Trafik, İstanbul, Ankara ve Marmara Bölgesi’nde yaşayanların gündelik hayatına ilişkin önemli bilgileri zamanında ve tarafsız şekilde aralıksız aktarıyor. Bilgileri doğrudan “yaşayan ve üretenden” doğrudan “kullanan ve faydalanana” aktaran Radyo Trafik, demokrasinin özüne uygun ve yüksek nitelikli yayın anlayışını benimsiyor.

Radyo Trafik, ayrıca 2015’te çıkardığı mobil uygulaması ile Türkiye genelinde yüzbinlerce araç ve gönüllü muhabirden gelen veriler ile oluşturulan anlık ve ayrıntılı yoğunluk haritası veriyor. Tüm işletim sistemleri ile uyumlu olan Radyo Trafik aplikasyonu ücretsiz olarak indirilebiliyor.

                     

Saran Holding’in ulusal radyo kanallarından biri olan Slow Time, yayınında her dilden zamansız şarkılara yer vererek pek çok müzik türünü kucaklamaktadır.

Radio Slow Time, zengin ve seçkin müzik içeriği ile hayatın karmaşasından uzaklaşıp, sakinleşmeyi ve rahatlamayı arzu edenlerin en çok tercih ettiği radyo kanallarından birisidir.

“Hayatın tadını çıkarmak için şimdi tempoyu düşürme zamanı” sloganı ile yayın yapan Radio Slow Time, net ve kısa anonslarıyla sakinlik ve sadelik arayan müzikseverlere hitap etmektedir. Radio Slow Time, dünyaca ünlü sanatçılar ile yapılan söyleşiler ve albüm projeleri ile de dinleyicilerine özel içerikler sunmaktadır.

Sanatın her dalına destek veren Radio Slow Time, dinleyicilerini kaliteli müzikle buluşturmayı hedeflemektedir.

Radio Slow Time, www.slowtime.com.tr internet sitesinden, Digiturk 419. Kanaldan, Turksat 3A uydusundan, iPhone, iPad ve android cep telefonlarından 24 saat canlı olarak dinlenebilmektedir.

Untitled Document