EN

HD PROTEK

Tecrübeli ve yenilikçi ekibi ile dünya standartlarında ekipmanları bünyesinde barındıran HD PROTEK, birçok uluslararası firma ve federasyonla sürekli işbirliği içindedir. FIFA’nın Dünya Kupası sonrasında düzenlediği en büyük organizasyon olan U-20 Dünya Kupası’nı Türkiye’nin dört bir yanında başarıyla gerçekleştirmiş ve tüm dünyaya iletmiştir. Aynı şekilde 2019 yılında Azerbaycan’ın Bakü kentinde oynanan UEFA Avrupa Ligi finalinin de prodüksiyonunu gerçekleştiren HD Protek, yalnızca Türkiye’nin değil, bölgenin de en önemli firmalarından olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır.

HD Protek sporun tüm branşlarında etkin ve profesyonel çözümler sunar. FIVB Volleyball Nations League – Bulgaristan, Asian Road Cycling – Uzbekistan, Red Bull Ultimate Race, Red Bull Car Park Drift World Final, Red Bull Wings For Life World Run, Dünya Ralli Şampiyonası (WRC – TURKEY), FIBA World Cup Qualifiers – Gürcistan projelerinin prodüksiyonu da HD Protek kalitesi ile izleyiciyle buluşmuştur.

Alen Elektronik

1992 yılından beri TV yayıncılığı teknolojileri alanında faaliyet gösteren firma, sektöre ses ve görüntü ekipmanları, canlı ses ve görüntü aktarım cihazları, ekran grafik çözümleri, spor analiz ürünleri, kamera destek sistemleri ve havadan çekim sistemleri sunmaktadır. Alen Elektronik, HD Protek altyapısını desteklemektedir.