EN

EĞLENCENİN OLDUĞU HER YERDE

Saran Medya, faaliyete başladığı 1995 yılından beri Türk televizyonlarına yurtdışı kaynaklı program içeriği sağlıyor ve dünyanın en çok izlenen yapımlarını ülkemize getiriyor.

Eğlencenin dünya devi Warner Bros ile yaptığı anlaşmalar sayesinde Saran Medya, gişe rekorları kıran filmlerden en popüler televizyon dizilerine uzanan birçok yapımın Türk televizyonlarındaki yayın haklarına sahiptir.

Walt Disney Company, Türkiye’de ilk kez yayın haklarını Saran Medya’ya emanet etti. Bu sayede son yüzyıla damgasını vuran Walt Disney’in sihirli dünyasının en iyi filmlerini, dizilerini ve çizgi filmleri Türkiye’deki izleyicileriyle buluştu.

Saran Medya, Paramount Studios ve MGM ile yapılan anlaşma ile ülkemizin en büyük dış kaynaklı program distribütörü olma konumunu sağlamlaştırdı.

Dünyanın en önemli belgesel yapımcısı ve belgesel kanalları sahibi A&E Television Networks de Türkiye’de temsilci olarak Saran Medya’yı tercih etti. Bu sayede Saran Medya, 140 ülkede yayında olan The History Channel’ı, Kablo TV ve Tivibu platformunda izleyicisiyle buluşturuyor.

Dünyada yakaladığı popülerliği ülkemizde de yakalayan Gotham, The Flash, Fargo, The Vikings, Person of Interest ve Supernatural gibi yabancı diziler Saran Medya ile yerli televizyon kanallarına ulaşıyor. Ayrıca firma, pek çok vizyon filminin de distribütörlüğünü üstlenerek, çeşitli online ve offline platformlara satışını gerçekleştiriyor.

Saran Medya; 2000’in üzerinde yabancı filmin, 5000 bölümün üzerinde yabancı dizinin ve 3000 bölümün üzerinde çizgi dizinin de yayın haklarını elinde bulunduruyor.