EN

BİNLERCE KİŞİLİK BİR DAYANIŞMA TOPLULUĞU: RADYO TRAFİK

Türkiye’nin ilk ve tek Trafik Radyosu Radyo Trafik İstanbul; “Zaman Kazandıran Radyo” sloganı ile 2010 yılında Saran Grubu bünyesinde kuruldu. Radyo Trafik Ankara 2013, Radyo Trafik İzmir ise 2018 yılında yayına başladı.

Trafik Radyolarında 7/24 anlık ve ayrıntılı yol durumu, ulaşım haberleri, eğitici yayınlar, uzmanların ve dinleyicilerin görüş, öneri ve şikayetleri ile şehir ya da ulusal gündeme dair haber ve programlara yer veriliyor. Trafik Radyolarında trafik kuralları sıklıkla hatırlatılıyor ve bilinçli sürücülerin artması adına yayınlar yapılıyor, kampanyalar düzenleniyor.

Frekanslar
İstanbul 104.2
Ankara 88.4
İzmir 102.5

Radyolar Reklam Satış Genel Müdür Yardımcısı
Müjgan Macar
[email protected]

 

Radyo Trafik Yolda

Radyo Trafik tarafından anlık olarak güncellenen ve Türkiye genelinde kullanılabilen bir navigasyon uygulaması olan Radyo Trafik Yolda ile gitmek istediğiniz yere en kısa yoldan ulaşabilirsiniz. Kişiye özel bir navigasyon hizmeti sunan Radyo Trafik Yolda, sayıları iki yüz binden fazla olan gönüllü muhabirleri sayesinde güncellenen verilerle rotanız üzerindeki tüm olayları anında size bildirir. Rotanızda oluşan olası bir kaza ya da herhangi bir aksaklık halinde olayın son durumunu uygulama üzerinden dinleyebilirsiniz.

Uygulamanın Bas – Konuş kısmı sayesinde bulunduğunuz çevredeki insanlara sesli mesaj yoluyla yol ve trafik durumunu gönderebilir, çevrenizdeki kişilerin bıraktıkları mesajları dinleyebilirsiniz. Ayrıca, bulunduğunuz konumda meydana gelen aksaklıkları da uygulama üzerinden ister sesli ister yazılı olarak sizler de harita üzerine ekleyebilirsiniz.

Radyo Trafik Yolda uygulaması ile canlı radyo dinleyebilir, yayınlara katılabilir ve yayına mesaj gönderebilirsiniz.