EN

S Sport Plus, Serie A, LaLiga, NBA, Formula 1, Formula 2, MotoGP, UFC, NFL ve NHL gibi dünyanın önde gelen spor organizasyonlarını canlı yayın ve tekrar izle seçenekleriyle Internet üzerinden sporseverlerle buluşturan ücretli bir dijital yayın platformudur. Kullanıcılar mobil cihazları, smart tvleri, tablet, pc ya da oyun konsolları üzerinden S Sport Plus uygulamasını indirip, giriş yaparak S Sport Plus yayınlarını izleyebilirler.

AYNI ANDA 7 FARKLI CANLI YAYIN İLE HİÇBİR KARŞILAŞMA KAÇMAZ

S Sport Plus aynı anda 7 farklı maç canlı yayını kullanıcılarına sunabilen, 4 farklı maç yayınını aynı ekranda izleme konforu sağlayan, canlı yayınlar biter bitmez, maçların tekrarlarını spor branşları ve ligler için oluşturulan kategorilerde kullanıcılarına sunabilen, pek çok gelişmiş yayın teknolojisiyle sporseverlerin spor izleme deneyimini katma değer yaratan bir servistir.

S Sport Plus, S Sport, S Sport 2, NBA TV, EDGE TV, Tay TV gibi beğenilen spor kanallarına erişim imkanı sunmakla birlikte, S Sport, Sport 2 ve NBA TV’de yayınlanamayan birçok eşzamanlı Serie A, LaLiga, Formula 1, Formula 2, UFC, NBA ve boks karşılaşmalarını sadece S Sport Plus’ta izleme imkanı sunar.

DİLEDİĞİN EKRANDA İZLE

S Sport Plus kullanıcıları, tüm S Sport Plus içeriklerine Samsung, LG, Vestel, Regal, Arçelik, Beko, Grundig, Altus, marka Smart TV’ler, Android TV işletim sistemli televizyonlar, Apple TV, Google Chromecast ve Xbox oyun konsolu üzerinden de doğrudan geniş ekranda izleyebildikleri gibi, ayrıca mobil cihazların AirPlay özelliği ile geniş ekran cihazlara yansıtarak da izleyebiliyorlar.

Takvime Ekle özelliğiyle kullanıcılar kaçırmak istemedikleri maçları kişisel takvimlerine ekleyebilir, “Tekrar İzle” özelliği sayesinde kaçırdıkları maçın tamamını, maç biter bitmez yeniden izleyebilir, “Önemli Anlar” özelliği ile doğrudan maçların kritik anlarına gidip, kaçırdıkları maçın en kritik anlarını yeniden izleyebilirler. Favori İçerik ve Favori Kategorilerinize “Listem” kategorisinden hızlı erişim imkanı sağlamaktadır.

S Sport Plus, üyelerinin artan içerik taleplerine, platforma dahil ettiği aksiyondan, maceraya, komediden bilim kurguya, gişe rekortmeni, bol ödüllü filmler ve sporcuların kariyer hikayelerini paylaştığı belgesellerle yanıt veriyor. S Sport Plus böylelikle kullanıcılara spor keyfinin yanında film keyfini de sunmuş oluyor.

Extreme sporlardan yelkene, rodeodan su sporlarına kadar pek çok alternatif branş ve spor belgesellerini üyelerine sunuyor.

S Sport Plus, tüm sporseverleri sporun keyfini çıkarmaya davet ediyor.