EN

Saran Grubu olarak, 5 ana sektörde, 33 şirketimiz, 3.500’ün üzerinde çalışanımız ve etik değerlerimizle kalitemizden ödün vermeden çalışmaya devam ediyoruz. 1990 yılında kurulan grubumuz; ilk günden beri çağdaş, yeniliklere açık ve değişimi kucaklayan duruşuyla bugün Türkiye’nin önde gelen grupları arasında yer alıyor.

Her zaman en iyi ve en yeniyi arayarak medya, yayıncılık, online hizmetler, havacılık ve turizm sektörü dahil, 5 ana sektörde ülkemizin ekonomisine katkı sağlıyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdiğimiz bölgelerdeki tüm katılımcıların, spor ve eğlence alanındaki en kaliteli içeriklere hızlı ve sınırsız bir şekilde erişmesini sağlamak. Bu vizyon sayesinde uluslararası medya ve yayın ürünleri pazarlaması sektöründe Avrupa’nın en iyi 5 şirketinden biri olduk.

Bugün ileri teknolojik çözümlerin yanı sıra dağıtım platformlarıyla da etrafımızı saran kültürel ve sosyal çemberin değerini anlamaya katkıda bulunmak için çalışmaya devam ediyoruz.

İşimizin amiral gemisi olan sporun ve spor yayıncılığının tüm dünyada insanların birbirini tanıması ve yakınlaşması anlamında kritik bir önem taşıdığının farkındayız. Genç kitleler arasında sporla sağlanacak diyaloğun, kültürler arasındaki farklılıkları çatışmaya değil, uzlaşmaya yönlendireceğini biliyoruz. Bu yüzden insana saygı, çevreye saygı ve her canlının yaşam alanına saygı gibi toplumsal sorumluluk alanlarında hassasiyetimizi en üst düzeyde tutuyoruz.

“Bu vizyon sayesinde uluslararası medya ve yayın ürünleri pazarlaması sektöründe Avrupa’nın en büyük 5 şirketinden biri olduk.”

Sporun bize verdiklerini yine sporla topluma geri kazandırıyoruz. Sosyal sorumluluk projelerimizle yaşadığımız topluma pozitif katkı sağlıyoruz. Bugün binlerce çocuk hizmete açtığımız spor salonlarını kullanıyor; zihinsel ve bedensel gelişimini spor aracılığıyla güçlendiriyor. Saran Grubu olarak; ekonomimize katkıda bulunmaktan, artı değer yaratmaktan ve gençlere iş imkânı sağlamaktan gurur duyuyoruz.