EN

DÜNYANIN SPORU EKRANLARINIZDA

Saran Medya, ülkemizdeki ulusal, kablolu ve yerel televizyon kanallarında yayınlanan spor içeriğinin %60’ından fazlasının yayın haklarına sahiptir. Spor alanında dünyanın öncü firmalarının, en çok izlenen Avrupa liglerinin ve dünya futboluna yön veren birçok ligin de ülkemizdeki yayın haklarını elinde bulundurmaktadır.

İngiltere Premier Ligi, 14 ülkede milyonlarca izleyiciye Saran Medya ile ulaşmaktadır. Doğu Avrupa ve CIS bölgesi, İtalya Serie A, Wimbledon gibi içerikleri Saran Medya aracılığı ile izlemektedir.

Saran Medya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya ve İrlanda’da UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, gibi dev spor organizasyonlarını ekranlara taşıyor.

Ayrıca F1, La Liga, Bundesliga, NBA, 2022 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri, Portekiz Ligi, ATP Master Series, Dünya ve Avrupa Voleybol şampiyonaları, UFC, WWE, MotoGP gibi içerikleri de birçok ülkede ekranlara taşıyor.

Bunların yanı sıra Türkiye Kupası ve Türkiye Voleybol Ligleri’nin dünya yayın haklarını elinde bulunduran Saran Medya, Türk sporunun dünyada daha fazla tanınmasını sağlıyor.

Saran Medya, ESPN, spor programcılığı ve dünya çapındaki içerik dağıtımında öncü konumdaki medya şirketleri IMG, Infront ve FIFA ve UEFA gibi federasyonların tercih ettiği önemli bir iş ortağıdır.